Půjčovní řád

Zapůjčení sportovního vybavení je přesně definováno nájemní smlouvou dále jen „smlouva“, která obsahuje seznam zapůjčeného
sportovního vybavení dále jen „vybavení“, celkovou cenu půjčovného dále jen „půjčovné“, celkovou cenu „kauce“ a termín zapůjčení
určený datem vypůjčení a datem vrácení.

Storno

Počet dní od data vypůjčení Storno poplatek z ceny půjčovného
více než 7 dní 0 %
7 až 0 dní 25 %
po dni vypùjèení 100 %

Všeobecné podmínky

 1. Dodavatel
  GERBEROS, spol. s r.o. (provozovatel HARFA SPORTu),Českomoravská 41,190 00 Praha 9 IČO : 25696432, DIČ : CZ25696432, Firma je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze oddíl C vložka 62013. Firma je plátcem DPH.
 2. Platba
  Platební kartou na účet číslo 138860257/0100 na základě nájemní smlouvy vystavené při rezervaci.
 3. Vyzvednutí/převzetí zboží
  Zboží je připravené k vyzvednutí v požadovaném termínu na pobočce dle nájemní smlouvy. Při převzetí zboží se skládá vratná kauce za zapůjčené zboží dle nájemní smlouvy, kterou můžete složit buďto hotově nebo platební kartou (tzv. předautorizací). Výjimkou jsou zlatí a platinový zákazníci HARFASPORTu, kterým bude kauce při předložení zákaznické karty u převzetí zboží zrušena.
 4. Seřízení
  Půjčované zboží, které vyžaduje seřízení je prováděné ručně ZDARMA, pokud požadujete doklad o seřízení jedná se o placený servisní úkon.
 5. Vrácení peněz
  Řídí se bodem číslo 6 a 11 půjčovního řádu. A je nutné za tímto účelem navštívit osobně pobočku, kde jste si zboží zarezervovali.
 6. Vratná kauce
  Řídí se bodem číslo 5 a 8 půjčovního řádu. Pokud chcete mít jistotu, zajistěte si pojištění proti krádeži, které poskytují pojišťovny, mimo služby HARFASPORTu.
 7. Ochrana osobních údajů
  Respektujeme Vaše soukromí. Pro realizaci obchodů je však nutné znát některá Vaše osobní data. Tato data, včetně údajů o nákupech chráníme před zneužitím v souladu s platnou legislativou, považujeme je za důvěrná a zavazujeme se je neposkytovat žádné třetí straně.

Používáním internetového obchodu HARFASPORT.CZ souhlasíte se shromažďováním a používáním těchto dat společností Gerberos s.r.o., provozovatelem prodejen HARFA SPORT.

Nahrávám ...