Nápověda

Jak online rezervační systém funguje:Nejčastější dotazy

Systém automaticky položky na nějaký čas blokuje. Po vypršení tohoto limitu rezervaci stornuje a položky uvolní. Zkuste opětovnou rezervaci později.

Systém zobrazuje ve Vámi vybraném termínu pouze volné položky. Pokud je konkrétní model v daném období zarezervován ve všech délkách a kusech, tak z nabídky zcela zmizí.

Boty jsou očíslovány např. 27 či 27,5. To odpovídá délce chodidla v cm. U dětských bot doporučujeme o číslo větší. Pokud nemůžete změřit chodidlo, tak můžete využít orientační převodní velikostní tabulku.

Pro sjezdové hole můžete využít obecný vzorec výška postavy vynásobená koeficientem 0,7, u běžeckých holí pro klasiku by orientačně měly hole sahat po ramena, pro skate by měly být po linii brada-nos (k uším)

Pro správný výběr je nutné znát hmotnost jezdce a na jaký styl běžky potřebuje. Délka pak z těchto parametrů sama vyplyne. Na klasiku potřebujete běžky delší, naopak pro bruslení kratší. Hlavním faktorem je tedy váha, proto u každého modelu vyhledejte ikonu „i“, která vám zobrazí popis lyže i s váhou pro jednotlivé délky.

V prvním kroku lze vybrat vždy jednu kategorii sortimentu. Poté co si vyberete zboží z první kategorie, můžete přejít do další kategorie pomocí tlačítka „změnit kategorii“.

Nahrávám ...