Nápověda

Jak online rezervační systém funguje:Nejčastější dotazy
Systém automaticky položky na nějaký čas blokuje. Ve vaší emailové schránce naleznete smlouvu i s odkazem na opětovné uhrazení. Po vypršení tohoto limitu, systém rezervaci stornuje a položky uvolní. Můžete tedy později vytvořit opětovnou rezervaci.


Systém zobrazuje ve Vámi vybraném termínu pouze volné položky. Pokud je konkrétní model v daném období zarezervován ve všech délkách a kusech, tak z nabídky zcela zmizí. Chcete-li si prohlédnout kompletní nabídku, změňte termín.


Lyžařské boty jsou očíslovány např. 27 či 27,5. To odpovídá délce chodidla v cm. U dětských bot doporučujeme o číslo větší. Pokud nemůžete změřit chodidlo, tak můžete využít orientační převodní velikostní tabulku. Doporučujeme vždy změřit chodidlo a nikoliv vzít číslo z jiných bot.

Běžecké boty Salomon a Atomic jsou číslovány v UK. Tato velikost se běžně uvádí na většině bot, a tak jí snadno naleznete i na těch svých. 


Pro sjezdové hole můžete využít obecný vzorec výška postavy vynásobená koeficientem 0,7.

U běžeckých holí pro klasiku by orientačně měly hole sahat po ramena, pro skate by měly být po linii brada-nos (k uším)


Pro správný výběr je nutné znát hmotnost jezdce a na jaký styl běžky potřebuje. Délka pak z těchto parametrů sama vyplyne. Na klasiku potřebujete běžky delší, naopak pro bruslení kratší. Hlavním faktorem je tedy váha, proto u každého modelu vyhledejte ikonu „i“, která vám zobrazí popis lyže i s váhou pro jednotlivé délky.


V prvním kroku lze vybrat vždy jednu kategorii sortimentu. Poté co si vyberete zboží z první kategorie, můžete přejít do další kategorie pomocí tlačítka „změnit kategorii“.


Zpracování návratové transakce může v některých případech trvat několik pracovních dnů

Zkontrolujte lístek z terminálu, zda na něm je slovo návrat a správná částka za kauci. Pokud ano, proběhl návrat v pořádku a transakci si musejí zpracovat bankovní domy. Například transakce provedené o víkendu se mohou na účet připsat až ve čtvrtek. 

Nahrávám ...