PŮJČOVNA - obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Dodavatel
GERBEROS, spol. s r.o. (provozovatel HARFA SPORTu),Českomoravská 41,190 00 Praha 9
IČO : 25696432, DIČ : CZ25696432, Firma je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze oddíl C vložka 62013.
Firma je plátcem DPH.

2. Platba
Platební kartou na účet číslo 138860257/0100 na základě nájemní smlouvy vystavené při rezervaci.

3. Vyzvednutí/převzetí zboží
Zboží je připravené k vyzvednutí v požadovaném termínu na pobočce dle nájemní smlouvy. Při převzetí zboží se skládá vratná záloha za zapůjčené zboží dle nájemní smlouvy, kterou můžete složit buďto hotově nebo platební kartou (tzv. předautorizací). Výjimkou jsou zlatí a platinový zákazníci HARFASPORTu, kterým bude záloha při předložení zákaznické karty u převzetí zboží zrušena.

4. Seřízení
Půjčované zboží, které vyžaduje seřízení je prováděné ručně ZDARMA, pokud požadujete doklad o seřízení jedná se o placený servisní úkon.

5. Vrácení peněz
Řídí se bodem číslo 6 a 11 půjčovního řádu. A je nutné za tímto účelem navštívit osobně pobočku, kde jste si zboží zarezervovali.

6. Vratná záloha
Řídí se bodem číslo 5 a 8 půjčovního řádu. Pokud chcete mít jistotu, zajistěte si pojištění proti krádeži, které poskytují pojišťovny, mimo služby HARFASPORTu.

7. Ochrana osobních údajů
Respektujeme Vaše soukromí. Pro realizaci obchodů je však nutné znát některá Vaše osobní data. Tato data, včetně údajů o nákupech chráníme před zneužitím v souladu s platnou legislativou, považujeme je za důvěrná a zavazujeme se je neposkytovat žádné třetí straně.

Používáním internetového obchodu HARFASPORT.CZ souhlasíte se shromažďováním a používáním těchto dat společností Gerberos s.r.o., provozovatelem prodejen HARFA SPORT.